"Arsenal"la "Napoli"dən qələbə, "Tottenhem" uduzdu

UEFA Avropa Liqasının qrup mərhələsində 2-ci tura yekun vurulub.
 
Sport7.az xəbər verir ki, son olaraq, daha 6 qrupda 12 görüş keçirilib. 

UEFA Avropa Liqası, qrup mərhələsi, 2-ci tur

A qrupu

00:00. "Roma” (İtaliya) – MOİK (Bolqarıstan) - 0:0
00:00. ÇFR (Rumıniya) – "Yanq Boyz” (İsveçrə) - 1:1

ÇFR - 4, "Roma" - 4, "Yanq Boyz" - 1, MOİK - 1

B qrupu
 
00:00. "Arsenal” (İngiltərə) – "Dandolk” (İrlandiya) - 3:0
00:00. "Molde” (Norveç) – "Rapid” (Vyana, Avstriya) - 1:0

"Arsenal" - 6, "Molde" - 6, "Rapid" - 0, "Dandolk" - 0

C qrupu
 
00:00. "Slaviya” (Çexiya) – "Bayer” (Almaniya) - 1:0
00:00. "Nitsa” (Fransa) – "Hapoel” (Beer-Şeva, İsrail) - 1:0

"Bayer" - 3, "Hapoel" - 3, "Slaviya" - 3, "Nitsa" - 3

D qrupu
 
00:00. "Benfika” (Portuqaliya) – "Standard” (Belçika) - 3:0
00:00. "Reyncers” (Şotlandiya) – "Lex” (Polşa) - 1:0

"Benfika" - 6, "Reyncers" - 6, "Lex" - 0, "Standard" - 0

E qrupu
 
00:00. "Omoniya” (Kipr) – PSV (Niderland) - 1:2
00:00. "Qranada” (İspaniya) – PAOK (Yunanıstan) - 0:0

"Qranada" - 4, PSV - 3, PAOK - 2, "Omoniya" - 1

F qrupu
 
00:00. "Real Sosyedad” (İspaniya) – "Napoli” (İtaliya) - 0:1
00:00. AZ (Alkmaar, Niderland) – "Riyeka” (Xorvatiya) - 4:1

AZ - 6, "Napoli" - 3, "Real Sosyedad" - 3, "Riyeka" - 0.
 
G qrupu

21:55. AEK (Yunsnıstan) – "Lester” (İngiltərə) - 1:2
21:55. "Zarya” (Ukrayna) – "Braqa” (Portuqaliya) - 1:2
 
"Lester" - 6, "Braqa" - 6, AEK - 0, "Zarya" - 0
 
H qrupu

21:55. "Milan” (İtaliya) – "Sparta” (Çexiya) - 3:0
21:55. "Lill” (Fransa) – "Seltik” (Şotlandiya) - 2:2
 
"Milan" - 6, "Lill" - 4, "Seltik" - 1, "Sparta" - 1
 
İ qrupu

21:55. "Qarabağ” (Azərbaycan) – "Vilyarreal” (İspaniya) - 1:3
21:55. "Sivasspor” (Türkiyə) – "Makkabi” (Təl-Əviv, İsrail) - 1:2
 
"Vilyarreal" - 6, "Makkabi" - 6, "Sivasspor" - 0, "Qarabağ" - 0 
 
J qrupu
 
21:55. LASK (Avstriya) – "Lüdoqorets” (Bolqarıstan) - 4:3
21:55. "Antverpen” (Belçika) – "Tottenhem” (İngiltərə) - 1:0
 
"Antverpen" - 6, "Tottenhem" - 3, "Lask" - 3, "Ludoqorets" - 0
 
K qrupu

21:55. MOİK (Moskva, Rusiya) – "Dinamo” (Zaqreb, Xorvatiya) - 0:0
21:55. "Feyenoord” (Niderland) – "Volfsberger” (Avstriya) - 1:4
 
"Volfsberger" - 4, MOİK - 2, "Dinamo" - 2, "Feyenord" - 1
 
L qrupu
 
21:55. "Gent” (Belçika) – "Hoffenhaym” (Almaniya) - 1:4
21:55. "Srvena Zvezda” (Serbiya) – "Slovan” (Çexiya) - 5:1
 
"Hoffenhaym" - 6, "Srvena Zvezda" - 3, "Slovan" - 3, "Gent" - 0 
 
Sport7.az

OXŞAR XƏBƏRLƏR

XƏBƏRLƏR
BLOGLAR