Avroliqada 2-ci tura start verilir

Avroliqada 2-ci tura start verilir

Bu gün UEFA Avropa Liqasının qrup mərhələsində 2-ci turun oyunları keçiriləcək.

Sport7.az xəbər verir ki, Azərbaycanın turnirdəki yeganə təmsilçisi "Qarabağ" İspaniya "Vilyarreal"ı ilə üz-üzə gələcək. I qrupunun digər matçında "Sivasspor" Türkiyədə İsrailin "Makkabi" (Təl-Əviv) komandasını qəbul edəcək.
 
Avropa Liqası, qrup mərhələsi, 2-ci tur

G qrupu

21:55. AEK (Yunsnıstan) – "Lester” (İngiltərə)
21:55. "Zarya” (Ukrayna) – "Braqa” (Portuqaliya)

"Braqa" - 3, "Lester" - 3, "Zarya" - 0, AEK - 0

H qrupu
 
21:55. "Milan” (İtaliya) – "Sparta” (Praqa, Çexiya)
21:55. "Lill” (Fransa) – "Seltik” (Şotlandiya)

"Milan" - 3, "Lill" - 3, "Sparta" - 0, "Seltik" - 0

I qrupu
 
21:55. "Qarabağ” (Azərbaycan) – "Vilyarreal” (İspaniya)
21:55. "Sivasspor” (Türkiyə) – "Makkabi” (Təl-Əviv, İsrail)

"Vilyarreal" - 3, "Makkabi" - 3, "Qarabağ" - 0, "Sivasspor" - 0

J qrupu
 
21:55. LASK (Avstriya) – "Lüdoqorets” (Bolqarıstan)
21:55. "Antverpen” (Belçika) – "Tottenhem” (İngiltərə)

"Tottenhem" - 3, "Antverpen" - 3, LASK - 0, "Lüdoqorets" - 0

K qrupu
 
21:55. MOİK (Moskva, Rusiya) – "Dinamo” (Zaqreb, Xorvatiya)
21:55. "Feyenoord” (Niderland) – "Volfsberq” (Avstriya)

"Dinamo" - 1, "Feyenoord" - 1, "Volfsberq" - 1, MOİK - 1

L qrupu
 
21:55. "Gent” (Belçika) – "Hoffenhaym” (Almaniya)
21:55. "Srvena Zvezda” (Serbiya) – "Slovan” (Çexiya)

"Hoffenhaym" - 3, "Slovan" - 3, Gent - 0, "Srvena Zvezda" - 0

A qrupu
 
00:00. "Roma” (Italiya) – MOİK (Bolqarıstan)
00:00. ÇFR (Rumıniya) – "Yanq Boyz” (İsveçrə)

"Roma" - 3, ÇFR - 3, "Yanq Boyz" - 0, MOİK - 0

B qrupu
 
00:00. "Arsenal” (İngiltərə) – "Dandolk” (İrlandiya)
00:00. "Molde” (Norveç) – "Rapid” (Vyana, Avstriya)

Molde - 3, "Arsenal" - 3, "Dandolk" - 0, "Rapid" - 0

C qrupu
 
00:00. "Slaviya” (Çexiya) – "Bayer” (Almaniya)
00:00. "Nitsa” (Fransa) – "Hapoel” (Beer-Şeva, İsrail)

"Bayer" - 3, "Hapoel" - 3, "Nitsa" - 0, "Slaviya" - 0

D qrupu
 
00:00. "Benfika” (Portuqaliya) – "Standard” (Belçika)
00:00. "Reyncers” (Şotlandiya) – "Lex” (Polşa)

"Reyncers" - 3, "Benfika" - 3, "Standard" - 0, "Lex" - 0

E qrupu
 
00:00. "Omoniya” (Kipr) – PSV (Niderland)
00:00. "Qranada” (İspaniya) – PAOK (Yunanıstan)

"Qranada" - 3, PAOK - 1, "Omoniya" - 1, PSV - O

F qrupu
 
00:00. "Real Sosyedad” (İspaniya) – "Napoli” (İtaliya)
00:00. "Alkmaar” (Niderland) – "Riyeka” (Xorvatiya)

"AZ" - 3 xal, "Real Sosyedad" - 3, "Napoli" - 0, "Riyeka" - 0.
 
Sport7.az

OXŞAR XƏBƏRLƏR

XƏBƏRLƏR
BLOGLAR