Avroliqada 3-cü təsnifat mərhələsinin ilk oyunlarına yekun vuruldu

Avroliqada 3-cü təsnifat mərhələsinin ilk oyunlarına yekun vuruldu
Bu gün Avroliqada 3-cü təsnifat mərhələsinin ilk oyunlarına yekun vurulacaq.

Sport7.az xəbər verir ki, ikinci oyun günündə 35 qarşılaşma baş tutacaq. Bu gün həmçinin "Qarabağ"ın potensial rəqibləri də münasibətlərinə aydınlıq gətirəcək. Ağdam təmsilçisi Çempionlar Liqasının III təsnifat mərhələsində BATE səddini keçə bilməsə, Avropa Liqasının pley-off mərhələsində "Şerif” (Moldova) – "Valyur” (İslandiya) cütünün qalibi ilə qarşılaşacaq.


Avropa Liqası
III təsnifat mərhələsi, ilk oyunlar

7 avqust

"Pünik” (Ermənistan) – "Makkabi” (Təl-Əviv, İsrail) - 0:0

9 avqust

18:00. "Ufa" (Rusiya) – "Proqres” (Lüksemburq) - 2:1 

20:00. "Spartak” (Yurmala, Latviya) – "Suduva” (Litva) - 0:1

20:00. "Alaşkert” (Ermənistan) – ÇFR (Rumıniya) - 0:2

20:00. "Hapoel” (Hayfa, İsrail) – "Atalanta” (İtaliya) - 1:4

20:30. "Leyptsiq” (Almaniya) – "Universitatya” (Rumıniya) - 3:1
 
21:00. "Torpedo” (Kutaisi, Gürcüstan) – "Kukesi” (Albaniya) - 5:2

21:00. "Hapoel” (Beer-Şeva, İsrail) – APOEL (Kipr) - 2:2

21:00. "Şerif” (Moldova) – "Valür” (İslandiya) - 1:0

21:00. "Lüdoqorets” (Bolqarıstan) – "Zrinski” (Bosniya və Herseqovina) - 1:0

21:00. "Apollon” (Kipr) – "Dinamo” (Brest, Belarus) - 4:0

21:00. "Trençin” (Slovakiya) – "Feyenoord” (Hollandiya) - 4:0

21:00. "Mariupol” (Ukrayna) – "Bordo” (Fransa) - 1:3

21:00. "Siqma” (Çexiya) – "Kayrat” (Qazaxıstan) - 2:0

21:00. "Şturm” (Avsriya) – AEK (Larnaka, Kipr) - 0:2

21:00."Dinamo” (Minsk, Belarus) – "Zenit” (Rusiya) - 4:0

21:20. "Yagelloniya” (Polşa) – "Gent” (Belçika) - 0:1
 
21:45. MOİK (Sofiya, Bolqarıstan) – "Kopenhagen” (Danimarka) - 1:2

21:45. "Norşellan” (Danimarka) – "Partizan” (Serbiya) - 1:2

22:00. "Olimpiya” (Lyublyana, Sloveniya) – HİK (Finlandiya) - 3:0
 
22:00. "Beşiktaş” (Türkiyə) – LASK (Avstriya) - 1:0

22:00. "Olimpiakos” (Yunanıstan) – "Lütsern" (İsveçrə) - 4:0

22:00. "Vitess” (Hollandiya) – "Bazel” (İsveçrə) - 0:1

22:00. "Genk” (Belçika) – "Lex” (Polşa) - 2:0

22:00. "Başakşehir” (Türkiyə) – "Börnli” (İngiltərə) - 0:0

22:30. "Zarya” (Ukrayna) – "Braqa” (Portuqaliya) - 1:1

22:45. TNS (Uels) – "Mityullan" (Danimarka) - 0:2

22:45. "Kork Siti” (İrlandiya) – "Rusenborq” (Norveç) - 0:2

22:45. "Spartak” (Subotitsa, Serbiya) – "Bröndbü” (Danimarka) - 0:2

22:45. "Reyncers” ("Şotlandiya”) – "Maribor” (Sloveniya) - 3:1

22:45. "Hayduk” (Xorvatiya) – "Styaua” (Rumıniya) - 0:0

22:45. "Haybernian” (Şotlandiya) – Mölde (Norveç) - 0:0

22:45. "Sarpsborq” (Norveç) – "Riyeka” (Xorvatiya) - 1:1

23:00. "Legiya” (Polşa) – "Düdelanj” (Lüksemburq) - 1:2

23:05. "Slovan” (Liberets, Slovakiya) – "Rapid” (Avstriya) - 2:1

23:45. "Sevilya” (İspaniya) – "Jalgiris” (Litva) - 1:0

Sport7.az

Xəbər lenti